O nas

Odnowa w Duchu Świętym

O nas

Wspólnota, działająca w naszej parafii, powstała z inicjatywy ks. proboszcza Wiesława Kazimieruka, po rekolekcjach REO, które odbyły się wiosną 2014 roku. W skład naszej grupy wchodzi obecnie ok. 25 osób w różnym wieku. Spotykamy się regularnie we wtorki o godzinie 19 w domu parafialnym. Opiekunem naszej wspólnoty jest ks. Przemysław Skąpski ISChP, a liderem – Marek Radzki.

Wspólnota jest dla nas miejscem spotkania żywego Boga. Na początku każdego spotkania przyzywamy Ducha Świętego, aby otwierał nasze serca na Słowo Boże, uzdalniał nas do jego przyjęcia, do modlitwy, do doświadczania Boga w swoim życiu.

Zapraszamy Cię we wtorki o 19 do domu parafialnego na wspólną modlitwę, uwielbianie Pana i rozważanie Słowa Bożego.

Odnowa w Duchu Świętym