Wiadomości Parafialne - 931s/2017/06/25

• Dzisiejsza taca przeznaczona jest na kościół w Wólce Mińskiej. Po Mszach św. Caritas parafialny prowadzi zbiórkę do puszek na dofinansowanie kolonii dla dzieci z ubogich rodzin.
  • W okresie wakacyjnym, od dzisiejszej niedzieli do końca sierpnia, nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 13.00, w piątki nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. Adoracja Najświętszego Sakramenty prowadzona przez wspólnotę dla Intronizacji NSPJ będzie w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 i trwać będzie do godz. 19.30. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i piątki w godz. 7.30-8.30 i 18.45-19.30. Wiadomości Parafialne drukowane będą w skróconej wersji. Msze święte podczas urlopu pana Organisty odprawiane będą bez grania na organach. Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych odprawiana będzie przez księdza na urlopie poza parafią.
  • W środę, 28.czerwca, obchodzimy 9. rocznicę (2008) ingresu Pasterza naszej Diecezji - Arcybiskupa Henryka Hosera SAC. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Biskupie.
  • Zapraszamy wolontariuszy Caritas parafialnego na spotkanie w domu parafialnym, w środę, 28. czerwca, o godz. 19.00.
  • W czwartek, 29. czerwca, obchodzimy uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu zbierana jest taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  • W pierwszą sobotę miesiąca, 1. lipca, sprawowana będzie Msza św. o godz. 18.00 w ramach nowenny przed peregrynacją wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Diecezji. Po Mszy św. odprawione będzie nabożeństwo różańcowe.
  • W przyszłą niedzielę, 2. lipca, po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się nabożeństwo i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  • Ministranci wraz z ks. Mariuszem wyjeżdżają w poniedziałek na wypoczynek i rekolekcje do Zakopanego.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Konrad Kowalczyk, kawaler z par. św. Stefana w Warszawie, i Barbara Dorota Wiśniewska, panna z par. tut.
  • Piotr Robert Rodak, kawaler z par. tut, i Karolina Anna Galek, panna z par. Bożego Ciała w Warszawie.
  • Kamil Konrad Różycki, kawaler z par. MB Królowej Polskich Męczenników, i Aneta Smaga, panna z par. tut.
  • Łukasz Zbigniew Cendrowski, kawaler, i Zuzanna Alicja Szeliga, panna, oboje z par. tut.
  • Jacek Gaj, kawaler z par. św. Ojca Pio w Warszawie, i Anna Maria Jakubowska, panna z par. Wieczerzy Pańskiej w Warszawie Aleksandrowie.