Wiadomości Parafialne - 932s/2017/07/02

• Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 11.30, odbędzie się nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
  • W lipcu papież Franciszek zachęca nas do modlitwy w następującej intencji: Aby nasi bracia, którzy oddalili się od wiary, mogli również za sprawą naszej modlitwy i ewangelicznego świadectwa, odkryć na nowo bliskość miłosiernego Pana i piękno życia chrześcijańskiego.
  • W poniedziałek (03.07) obchodzimy święto św. Tomasza, Apostoła; w czwartek (06.07) wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w sobotę (08.07) wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  • 7. lipca przypada pierwszy piątek miesiąca. Konferencja chrzcielna prowadzona przez Domowy Kościół odbędzie się w tym dniu o godz. 18.45.
  • Poradnia Rodzinna otwarta będzie w sobotę 8. lipca w godzinach: 15.30-16.30. Dyżur w poradni prowadzi pani mgr Renata Bobrowska.
  • W przyszłą niedzielę, 9.lipca, o godz. 19.00 odbędzie się koncert w ramach Falenickich Koncertów Letnich.
  • W dni powszednie okresu wakacyjnego możliwość spowiedzi będzie 30 minut przed Mszą św., od godz. 6.45 i od godz. 17.30 lub w trakcie Mszy św.
  • Od 1. lipca do 31. lipca pan kościelny Lesław Winiarczyk będzie na urlopie. W jego zastępstwie posługę kościelnego podejmą klerycy: Kazimierz Jakubowski i Jakub Sędek.
  • Przypominamy, że w okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. o godz. 13.00 w niedziele i o godz. 15.00 w piątki. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki w godzinach: 7.30-8.30; 18.45-19.30.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Łukasz Zbigniew Cendrowski, kawaler, i Zuzanna Alicja Szeliga, panna, oboje z par. tut.
  • Jacek Gaj, kawaler z par. św. Ojca Pio w Warszawie, i Anna Maria Jakubowska, panna z par. Wieczerzy Pańskiej w Warszawie Aleksandrowie.