Wiadomości Parafialne - 942s/2017/09/10

• Rozpoczynamy Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Z tej racji wysłuchamy dziś Listu KEP zachęcającego nas do zaangażowania się w wychowanie dzieci i młodzieży.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej Diecezji. Po Mszach św. Caritas Parafialny prowadzi zbiórkę do puszek na ubogich z parafii.
  • W ramach koncertów „Falenickie Koncerty Letnie” zapraszamy dziś na koncert o godz. 19.00 w kościele. Zapowiadana modlitwa wstawiennicza, uwolnienia i uzdrowienia została przeniesiona na drugą niedzielę października (08/10/ 2017).
  • W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w piątek wspomnienie NMP Bolesnej; w sobotę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
  • Zapraszamy na Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00; w środę na Mszę św. według intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja i Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. Rozważania i modlitwę różańcową poprowadzą Harcerze. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą lampiony.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Środków Oddziaływania Społecznego. Po Mszach św. wolontariusze zbierać będą ofiary do puszek na Radio Warszawa.
  • Z powodu braku odpowiedniej liczby uczestników, pielgrzymka do sanktuarium w Gietrzwałdzie została odwołana.