Wiadomości Parafialne - 944s/2017/09/24

• Zapraszamy na wieczór uwielbienia „Falenica dla Jezusa”, dziś o godzinie 19.00.
  • W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera, patrona miasta Warszawy; w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera; w czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika; w piątek święto rocznicy poświęcenia bazyliki katedralnej w Warszawie-Pradze; w sobotę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
  • Zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców na spotkanie organizacyjne w sobotę, 30. września. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.
  • Spotkanie zeszłorocznych kandydatów do służby liturgicznej ołtarza odbędzie się w sobotę (30.09) o godz. 9.00. Wkrótce ogłosimy nabór nowych kandydatów.
  • Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w przyszłą niedzielę (01.10) o godz. 18.00 w kościele.
  • W przyszłą niedzielę (01.10) po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się adoracja i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po procesji Koło Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w domu parafialnym. Mile widziani również chętni, którzy chcieliby włączyć się do Koła Żywego Różańca.
  • W przyszłą niedzielę (01.10) w ramach akcji "Stop Aborcji!", zbierane będą podpisy przed kościołem. Powyższą akcję ogólnopolską wspiera nasz Arcybiskup Henryk Hoser. Przy składaniu podpisów potrzebny jest nr PESEL. Dziękujemy młodzieży oazowej za pomoc w przeprowadzeniu powyższej inicjatywy.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które sprawować będziemy każdego dnia października o godz. 17.30.