Wiadomości Parafialne - 951/2017/11/12

• Dzisiaj młodzież oazowa dzieli się z nami doświadczeniem swojej formacji w Ruchu Światło-Życie. W trakcie ogłoszeń parafialnych wysłuchamy świadectw zrzeszonych w Ruchu, a po Mszach św. możemy spróbować ciast przygotowanych przez młodzież. Fundusze uzyskane ze sprzedaży ciast przeznaczone są na formację w ciągu roku oraz dofinansowanie rekolekcji dla uczestników.
  • Zgodnie z decyzją władzy diecezjalnej, dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  • Zapraszamy na kolejne spotkanie kursu przedmałżeńskiego w piątek o godz. 18.45 w domu parafialnym.
  • Zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 17.00.
  • Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 18.00 w kościele.
  • Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 19. listopada, o godz. 18.00 w kościele.
  • Zapraszamy na Mszę św. i wieczór uwielbienia „Falenica dla Jezusa” w przyszłą niedzielę, 19.listopada, o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne, a po Mszach św. zbierana będzie puszka Caritas parafialnego na ubogich z parafii.
  • Dziękujemy Panu Jackowi za posadzenie wiosennych kwiatów przy kościele.
  • Rozpoczęliśmy już przyjmowanie intencji Mszy św. na przyszły rok.
  • W koszu przy ołtarzu św. Maksymiliana możemy składać świąteczne dary dla ubogich z parafii.
  • Biuro podróży HERMES organizuje parafialną pielgrzymkę samolotową do Ziemi Świętej w dniach 10 - 17 kwietnia 2018 roku. Koszt pielgrzymki: 3670 zł + 100 USD. Zgłoszenia przyjmuje ks. Proboszcz. Spotkanie informacyjne połączone z wpłatą zaliczki odbędzie się 3. grudnia po Mszy św. wieczornej. W przedsionku kościoła i gablocie znajdują się szczegółowe informacje o pielgrzymce.