Wiadomości Parafialne - 960/2018/01/14

• Dzisiaj wysłuchamy listu KEP na rozpoczęcie roku św. Stanisława Kostki.
  • Zapraszamy na muzyczny spektakl bożonarodzeniowy dzisiaj o godz. 19.00 w kościele. W programie: kolędy międzynarodowe, scena trzech biznesmenów oraz kolędy na folkowo. Wykonawcy: zespół wokalny Keryx oraz muzyczna grupa Jana pod batutą o. Ireneusza Wybraniaka OSPPE oraz Łucji Dobrowolskiej.
  • W dniach od 18. do 25. stycznia obchodzimy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  • W sobotę (20.01) o godz. 11.00 odbędzie się ingres Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego do Bazyliki Katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana.
  • W ramach przygotowania do peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej, w przyszłą niedzielę (21.01), tzw. niedzielę maryjną, gościć będziemy przedstawicieli Ruchu Szensztackiego, którzy przybliżą nam kult Matki Bożej Szensztackiej.
  • Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy do wysłuchania katechez w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w kościele.
  • Rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Ks. Mariusz wyjeżdża z grupą ministrantów do Zakopanego na rekolekcje.
  • Plan wizyty duszpasterskiej:
    • 15. stycznia (poniedziałek) od godz. 16.00
      • Jagienki (bloki i domy jednorodzinne)
    • 16. stycznia (wtorek) od godz. 16.00
      • Bysławska (bloki i domy jednorodzinne)
    • 17. stycznia (środa) od godz. 16.00
      • Pińczowska
      • Rożek
      • Margerytki
    • 18. stycznia (czwartek) od godz. 16.00
      • Śpiewna
      • Kędzierzyńska
      • Poezji (blok 12)
    • 19. stycznia (piątek) od godz. 16.00
      • Porębska
      • Trzebnicka
      • Bambusowa
      • Haczowska
      • Dulczyńska
    • 20. stycznia (sobota) od godz. 10.00
      • Gruntowa
      • Szymborska
      • Sztumska

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Jacek Krzysztof Wajszczak, kawaler z par. tut., i Zofia Maria Mioduszewska, panna z par. św. Karola Boromeusza w Warszawie.