Wiadomości Parafialne - 961/2018/01/21

• W ramach przygotowania do peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej przeżywamy dzisiaj Niedzielę Maryjną. W naszej parafii gościmy przedstawicieli Ruchu Szensztackiego, którzy przybliżą nam kult Matki Bożej Szensztackiej. W przedsionku kościoła po Mszach św. możemy nabyć dewocjonalia związane z kultem MB Szensztackiej.
  • Dzisiaj, po Mszach św., zbiórka do puszek Caritas dla ubogich z parafii.
  • W czwartek, 25. stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, zakończy się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  • Konferencja chrzcielna prowadzona przez Domowy Kościół w piątek o godz. 18.00 w domu parafialnym.
  • Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Zapraszamy w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30.
  • Porządek wizyty duszpasterskiej:
    • 22. stycznia (poniedziałek) od godz. 16.00
      • Olecka
      • Ratyniecka
      • Międzyrzecka
      • Chorzelska
    • 23. stycznia (wtorek) od godz. 16.00
      • Frenkla
      • Dmuchawcowa
      • Kamieńskiego
    • 24. stycznia (środa) od godz. 16.00
      • Popradzka (bloki 13 i 17)
      • Michalinki
      • Początkowa
    • 25. stycznia (czwartek) od godz. 16.00
      • Tamaryszków
      • Frysztacka
      • Wakacyjna
    • 26. stycznia (piątek) od godz. 16.00
      • Owocowa
      • Wrzosowa
      • Zabawna
      • Rościszewska
      • Zagorzycka
    • 27. stycznia (sobota) od godz. 10.00
      • Parterowa
      • Kisielicka
      • Zapomniana
    • Oczekując kapłana pozostawmy zapalone światło przed domem i otwartą furtkę. Mieszkańców bloków Jachowicza 4A i 4B prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana, ponieważ wizyta w tych blokach odbędzie się 2. lutego od godz. 16.00 wg. indywidualnych zgłoszeń.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa o godz. 19.00.
  • Dziękujemy animatorom wspólnoty młodzieżowej Ruchu Światło-Życie za pomoc w odśnieżeniu terenu przy kościele.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Jacek Krzysztof Wajszczak, kawaler z par. tut., i Zofia Maria Mioduszewska, panna z par. św. Karola Boromeusza w Warszawie.
  • Jerzy Mach, kawaler, i Aleksandra Skrycka, panna, oboje z par. tut.