Wiadomości Parafialne - 962/2018/01/28

• Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa dzisiaj o godz. 19.00.
  • W piątek, 2. lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z błogosławieństwem świec sprawować będziemy o godz. 7.00, 10.00, 15.00 i 18.00. Mszę św. o godz. 10.00 18.00 rozpoczniemy procesją. W tym dniu obchodzimy Dzień Życia konsekrowanego. Taca przeznaczona będzie na zakony klauzurowe.
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w piątek, 2. lutego, o godz. 18.00 w kościele.
  • Chorych odwiedzimy w piątek, 2. lutego, od godz. 11.00.
  • W sobotę, 3. lutego, o godz. 12.00 celebrować będziemy Mszę świętą w 90. urodziny p. Franciszka Pieczki. Pan Franciszek jest znanym i cenionym aktorem, a oprócz tego jest naszym parafianinem, z czego bardzo się radujemy. Jubilatowi składamy serdeczne życzenia.
  • Nabożeństwo różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca, sprawować będziemy 3. lutego o godz. 17.30.
  • Zapraszamy na pierwsze spotkanie powstającej wspólnoty Rodzin Szensztackich w sobotę, 3. lutego, o godz. 16.00 w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, 4. lutego, po Mszy św. o godz. 13.00 nabożeństwo i procesja eucharystyczna. Po procesji Koło Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.
  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę, 4. lutego, o godz. 18.00 w kościele.
  • Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. W poniedziałek warto wysłuchać katechezy, podczas której głoszony będzie kerygmat.
  • Porządek wizyty duszpasterskiej:
    • 29. stycznia (poniedziałek) od godz. 16.00
      • Żnińska
      • Tyszowiecka
      • Włókiennicza
    • 30. stycznia (wtorek) od godz. 16.00
      • Bartoszycka
      • Chełchowska
    • 31. stycznia (środa) od godz. 16.00
      • Kosodrzewiny
      • Nachyłkowa
      • Wyszatycka
    • 1. lutego (czwartek) od godz. 16.00
      • Derkaczy
    • 2. lutego (piątek) od godz. 16.00
      • Rzeczycka
      • Podkowy
      • Jachowicza (wg. zgłoszeń)
    • 3. lutego (sobota) od godz. 10.00 9.00
      • wg. indywidualnych zgłoszeń
    • Oczekując kapłana pozostawmy zapalone światło przed domem i otwartą furtkę. Mieszkańców bloków 4A i 4B oraz domów jednorodzinnych przy ul. Jachowicza prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia kapłana, ponieważ kolęda odbędzie się tam wg. indywidualnych zgłoszeń.
  • Od 1. lutego Msza św. wieczorna sprawowana będzie o godz. 18.00.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

• Jerzy Mach, kawaler, i Aleksandra Skrycka, panna, oboje z par. tut.