Wiadomości Parafialne - 967/2018/03/04

• Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13:00 odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne. Po nabożeństwie Koło Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.
  • Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w poniedziałki o 19:00.
  • Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek, 6. marca, po Mszy św. o godz. 18:00.
  • W sobotę, 10. marca, o godz. 17:00 odbędzie się zbiórka ministrantów i lektorów.
  • W przyszłą niedzielę, 11. marca, w ramach przygotowania do peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej przeżywać będziemy kolejną Niedzielę Maryjną. Jednocześnie będzie to rozpoczęcie rekolekcji wielkopostnych. Rekolekcje trwać będą trzy dni - od niedzieli do wtorku i poprowadzi je o. Jarosław Klimczyk CRL z sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdzie.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki o 17:15 (także z udziałem dzieci) i 18:45 oraz w Gorzkich Żalach w niedziele o godz.: 17:15.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.