Wiadomości Parafialne - 1049/2019/09/29

• Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa z modlitwą wstawienniczą dzisiaj o godz. 19:00.
  • We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które sprawować będziemy każdego dnia października o godz. 17:30. Zgodnie z ustaleniami z Parafialnej Rady Duszpasterskiej, poszczególne wspólnoty prowadzić będą krótkie rozważania. Zachęcamy wszystkich, w tym dzieci i młodzież, do wspólnej modlitwy różańcowej.
  • Zapraszamy na pierwszą po wakacjach próbę chóru parafialnego w środę, 2. października, o godz. 19:00 w domu parafialnym (wejście od ul. Bartoszyckiej).
  • W pierwszy piątek miesiąca, 4. października, wizyta u chorych od godz. 10:00
  • W ramach przygotowania do Intronizacji NSPJ zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w pierwszy piątek miesiąca (4. października) od godz. 17:00. Adorację z katechezą poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym. Podczas adoracji odprawimy nabożeństwo różańcowe.
  • Narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, zapraszamy na kurs przedmałżeński w naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek, 4. października, o godz. 19:00 w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13:00 odbędzie się nabożeństwo i procesja eucharystyczna. Po procesji Koło Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, 6. października, taca przeznaczona będzie na Dom Świętej Siostry Faustyny.
  • Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii. Jest to czas przygotowania do Intronizacji NSPJ. Podajemy program peregrynacji na najbliższe dni:
    • 29 września 2019, niedziela Ropczycka 2
    • 30 września 2019, poniedziałek Chorzelska 22
    • 1 października 2019, wtorek Podkowy 3A
    • 2 października 2019, środa Podkowy 6
    • 3 października 2019, czwartek Podkowy 10/1
    • 4 października 2019, piątek Podkowy 10/3
    • 5 października 2019, sobota Podkowy 10/8
    • 6 października 2019, niedziela Podkowy 13A

Kierowani pragnieniem spotkania się z Panem Bogiem przyszliśmy do tej świątyni. Umocnieni udziałem we Mszy świętej i końcowym błogosławieństwem idźmy do świata, aby świadczyć o pięknie chrześcijańskiej wiary.