Wiadomości Parafialne - 1052/2019/10/20

• Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych uczęszczających na Msze św. i przystępujących do Komunii Świętej.
  • Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Dzisiejsza taca przeznaczona jest ma misje. Po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek Caritas dla potrzebujących z naszej parafii.
  • Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne dzisiaj o godz. 18:00.
  • Rodziców, których dzieci mają przyjąć chrzest w przyszłą niedzielę, zapraszamy na katechezę przedchrzcielną w piątek, 25. października, o godz. 18:45 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi Domowy Kościół.
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w sobotę, 26. października, o godz. 18:00 w kościele.
  • Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa z modlitwą wstawienniczą w przyszłą niedzielę, 27. października, o godz. 19:00 w kościele.
  • Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii. Jest to czas przygotowania do Intronizacji NSPJ. Podajemy program peregrynacji na najbliższe dni:
    • 20 października 2019, niedziela Podkowy 81C
    • 21 października 2019, poniedziałek Podkowy 83
    • 22 października 2019, wtorek Kudowska 29A
    • 23 października 2019, środa Kudowska 52/1
    • 24 października 2019, czwartek Kudowska 52A
    • 25 października 2019, piątek Kudowska 46
    • 26 października 2019, sobota Kudowska 23
    • 27 października 2019, niedziela Kudowska 25
  • W ramach modlitwy za zmarłych przyjmujemy na Wypominki jednorazowe i roczne. Za zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych modlimy się 1. listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych, podczas procesji na cmentarzu oraz 2. listopada, w Dzień Zaduszny, po Mszy św. o godz. 10.00 w kościele. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się przez cały listopad (od 03.11) o 17.30 oraz w każdy piątek roku (poza wakacjami) podczas Mszy św. o godz. 15.00.
  • Zapraszamy rodziców i chrzestnych do utworzenia Róży Różańcowej - modlitwy rodziców za swoje dzieci. Dzięki tej Modlitwie za dzieci codziennie będzie odmawiany cały różaniec. Więcej informacji znajduje się w przedsionku kościoła. Zapisy u ks. Krzysztofa.
  • Prosimy nie zostawiać przy dzwonnicy starych ubrań i butów.

"Głoś naukę, nastawaj w porę i nie w porę" - przypomina Paweł Apostoł swojemu uczniowi Tymoteuszowi. Weźmy to zdanie mocno do serca - niech będzie ono mottem rozpoczynającego się dziś tygodnia i wciąż trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego.