Wiadomości Parafialne - 1075/2020/03/29

• W najbliższym tygodniu (od poniedziałku do piątku) zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w godz. 17:00 - 18:00. Przypominamy, że w kościele może jednocześnie przebywać maksymalnie 5 osób.
  • Zgodnie z zaleceniem naszego Biskupa Msze św. sprawowane są bez udziału wiernych. Wyjątkiem może być uczestnictwo osób zamawiających intencję danej Mszy Świętej (max 5 osób), po wcześniejszej konsultacji z duszpasterzem.
  • Przypominamy, że sprawy kancelaryjne oraz zamawianie intencji możliwe jest drogą telefoniczną (tel. dyżurny: 572 354 377).
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na rzecz parafii. W dalszym ciągu prosimy o pomoc. Ofiary pieniężne możemy przekazywać bezpośrednio do parafii lub na konto bankowe: 38 1240 6003 1111 0010 6255 0498.
  • W czwartek, 2. kwietnia, przypada 15. rocznica narodzin dla nieba św. Jana Pawła II, papieża (2005).
  • W pierwszy piątek miesiąca nie będzie wizyty u chorych.
  • W przyszłą niedzielę, 5. kwietnia, przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej rozpoczynająca obchód Wielkiego Tygodnia, w którym wspominamy Mękę Chrystusa poczynając od Jego mesjańskiego wjazdu do Jerozolimy. Ze względu na stan epidemiologiczny nie będzie błogosławieństwa gałązek palmowych, a Msze św. sprawowane będą jak w każdą niedzielę w ciągu roku.
  • Wszyscy pozostajemy w łączności duchowej zanosząc prośby do Boga w Trójcy Jedynego o odwrócenie zarazy. Niech będzie to czas wytrwałej modlitwy i nawrócenia do Boga. Podejmijmy przemianę swego życia zgodnie z wolą Boga Ojca, objawioną nam w Ewangelii przez naszego Pana Jezusa Chrystusa. Niech Duch Święty rozbudza w nas na nowo charyzmat wiary, nadziei i miłości.