Wiadomości Parafialne - 1082/2020/05/17

• Dzisiaj słuchamy Listu Prezydium KEP w związku z setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II, która przypada jutro. Dzisiaj o godz. 13:00 sprawować będziemy Mszę św. dziękczynną za św. Jana Pawła II.
  • Od jutra nabożeństwa majowe odprawiać będziemy o 17:30. W czwartek od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na zakończenie adoracji nabożeństwo majowe.
  • Od piątku, 22. maja, rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  • W sobotę, 23. maja, odbędą się spotkania organizacyjne do bierzmowania (II rok przygotowania), które będzie miało miejsce 19. czerwca. Spotkania odbędą się o godz. 10:00 i 12:00. Na godz. 10:00 zapraszamy grupy Doroty, Krzysztofa, Marcina i Marianny, na godz. 12:00 zapraszamy grupy Jerzego, Karola, Michała i Stanisława. Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą niedzielę, 24. maja, przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Od dzisiaj w liturgii w naszym kościele może uczestniczyć 50 osób (włączając przedsionki oraz kaplicę MB Nieusatającej Pomocy).
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Prosimy o dalszą pomoc na miarę swoich możliwości. Ofiary pieniężne możemy przekazywać bezpośrednio do parafii lub na konto bankowe: 38 1240 6003 1111 0010 6255 0498.
  • Nasza parafia, na każdą niedzielę, otrzymuje 50 egzemplarzy tygodnika Idziemy. Zachęcamy każdą rodzinę naszej parafii do nabycia i lektury tej gazety. Zawarte w niej artykuły mogą przyczynić się do pogłębienia naszej wiedzy religijnej oraz na temat bieżących wydarzeń ogólnokościelnych i diecezjalnych. Będzie to również wsparcie naszego wydawnictwa diecezjalnego.