Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1084/2020/05/31

Ogłoszenia parafialne

  • Dzisiaj, na zakończenie okresu Wielkanocy, obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.
  • W poniedziałek, 1. czerwca, przypada święto NMP Matki Kościoła; w czwartek, 4. czerwca, święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • W przyszłą niedzielę, 7. czerwca, przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  • Od minionej soboty, 30. maja, w kościołach nie obowiązuje ograniczenie liczby wiernych. Pozostaje jednak obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz zachowania odległości.
  • W czerwcu sprawować będziemy Mszę św. także w piątki o godz. 15:00. Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wspólnej modlitwy w godz. 16:30 - 17:30 prowadzonej przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ. Na zakończenie adoracji nabożeństwo czerwcowe o 17:30.
  • Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.
  • Nabożeństwa do św. Judy Tadeusza, Michała Archanioła, MB Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwa fatimskie sprawować będziemy od lipca. Spotkania wspólnot parafialnych, pierwszopiątkowa wizyta u chorych oraz peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach parafii zostaną wznowione od września.
  • Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się w sobotę, 6. czerwca, o godz.: 12:00 (grupy animatorów Doroty, Krzysztofa, Marcina i Marianny) i 14:00 (grupy animatorów Jerzego, Karola, Michała i Stanisława).
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. Prosimy o dalszą pomoc na miarę swoich możliwości. Ofiary pieniężne możemy przekazywać bezpośrednio do parafii lub na konto bankowe: 38 1240 6003 1111 0010 6255 0498.
  • Zachęcamy do nabycia tygodnika Idziemy, którego lektura pozwoli na pogłębienie naszej wiedzy religijnej. Nabywając to czasopismo wspieramy wydawnictwo diecezjalne.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś

Logowanie