Wiadomości Parafialne - 1087/2020/06/21

• Dzisiaj, po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego we wtorek, 23. czerwca, o godz. 16:00. Zachęcamy również do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  • W środę, 24. czerwca, obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • W piątek, po Mszy św. o godz. 15:00, możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wspólnotowej w ramach przygotowania do Intronizacji NSPJ.
  • W przyszła niedzielę, 28. czerwca, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących z parafii.
  • Biskup Romuald Kamiński, z dniem 27. sierpnia, mianował ks. Mariusza Rybałtowskiego wikariuszem parafii św. Jakuba Apostoła w Warszawie Tarchominie oraz wykładowcą muzyki kościelnej w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej. Dziękujemy księdzu Mariuszowi za jego posługę i obecność w naszej wspólnocie oraz życzymy wszelkich łask w dalszej kapłańskiej posłudze i podejmowanych działaniach. Oficjalnie pożegnamy ks. Mariusza w sierpniu.
  • Dziękujemy państwu Lach za wypożyczenie stołów i krzeseł na spotkanie z księżmi z dekanatu w ramach wizytacji parafialnej.
  • Dziękujemy młodzieży. która przyjęła bierzmowanie, za dar ołtarza - obrusy do kościoła.
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Prosimy o dalszą pomoc - ofiary możemy przekazywać na konto bankowe (38 1240 6003 1111 0010 6255 0498) lub bezpośrednio do parafii.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła. Nabywając prasę wspieramy wydawnictwa katolickie.

Wakacyjny porządek Mszy św.

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 18:00