Wiadomości Parafialne - 1097/2020/08/30

• Jutro (31. sierpnia) przypada uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła (1974).
  • We wtorek, 1. września, rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek (31. sierpnia) o godz. 16:00
  • Od wtorku, 1. września, kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki w godz. 7:30-8:30 oraz 18:45-19:30.
  • Od pierwszego września wznawiamy sprawowanie Mszy św. w piątki o godz. 15:00 oraz w niedziele o godz. 13:00.
  • W pierwszy piątek miesiąca, 4. września, wizyta u chorych od godz. 10:00 po wcześniejszym zgłoszeniu.
  • Odpowiedzialnych za poszczególne wspólnoty zapraszamy na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w piątek (04.09) po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  • W pierwszą sobotę miesiąca, 5. września, Koło Żywego Różańca zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 17:30.
  • W przyszłą niedzielę, 6. września, po Mszy św. o godz. 13:00 nabożeństwo eucharystyczne i procesja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  • Również w przyszłą niedzielę, 6. września, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • Zapraszamy na koncert w przyszłą niedzielę, 6. września, o godz. 19:00 w kościele. Będzie to koncert jubileuszowy z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. Wystąpią: Marlena Borowska - sopran i Katarzyna Olszewska - organy. W programie muzyka religijna. Koncert ten zamyka cykl Falenickich Koncertów Letnich 2020, organizowany przez Falenickie Towarzystwo Kulturalne, współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
  • Ze względu na wciąż trwającą pandemię, peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w rodzinach naszej parafii jest wstrzymana do odwołania.
  • Przypominamy, że spotkania wspólnot parafialnych mogą odbywać się, wg uznania liderów wspólnot, od 6. września z zachowaniem przepisów sanitarnych.
  • Od przyszłej niedzieli, 6. września, zapraszamy do księgarenki parafialnej w niedziele w godz. 7:45-14:15.