Wiadomości Parafialne - 1098/2020/09/06

• Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 nabożeństwo eucharystyczne. Następnie spotkanie Koła Żywego Różańca w kościele.
  • Zapraszamy na koncert jubileuszowy z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II dzisiaj o godz. 19:00 w kościele. Wystąpią: Marlena Borowska - sopran i Katarzyna Olszewska - organy. W programie muzyka religijna. Koncert ten zamyka cykl Falenickich Koncertów Letnich 2020, organizowany przez Falenickie Towarzystwo Kulturalne, współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
  • We wtorek, 8. września, przypada święto Narodzenia NMP.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę, 9. września, na modlitwę różańcową o godz. 17:00 i Mszę św. o godz.18:00.
  • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w przyszłą niedzielę, 13. września, po Mszy św. o godz. 18:00. Rozważania i modlitwę poprowadzi młodzież oazowa. Prosimy również o udekorowanie figury MB Fatimskiej żywymi kwiatami. Na nabożeństwo przynosimy lampiony.
  • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
  • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17:00-18:00 oraz w piątki po Mszy św. o godz. 15:00. Piątkowe adoracje są przygotowaniem do Intronizacji NSPJ, która planowana jest w dniach 13-16 grudnia br.
  • Zapraszamy do księgarenki parafialnej w niedziele w godz. 7:45-14:15.
  • Przypominamy, że uroczystość I Komunii odbędzie się w tym roku 20. września o godz. 10:00 i 11:30. Szczegółowe informacje o podziale na grupy oraz o pierwszej spowiedzi znajdują się na stronie internetowej parafii.
  • Przygotowanie do I Komunii Świętej (planowanej na 16. maja 2021) rozpoczniemy 26. września Mszą św. o godz. 18:00. Po niej spotkanie w kościele.
  • Ze względu na stan epidemii rezygnujemy z uroczystego celebrowania Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Tych, którzy chcieliby podziękować za ten czas zapraszamy do włączenia się w Mszę św. 27. września o godz. 11:30. Przypominamy również o wcześniejszym skorzystaniu z sakramentu pokuty i pojednania, aby móc w pełni uczestniczyć w tym dziękczynieniu. Dzieci będą uczestniczyły w tej Mszy św. w ławkach wraz z rodzicami - prosimy zatem o niezakładanie uroczystego stroju pierwszokomunijnego.