Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1098/2020/09/06

Ogłoszenia parafialne

 • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
 • Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 nabożeństwo eucharystyczne. Następnie spotkanie Koła Żywego Różańca w kościele.
 • Zapraszamy na koncert jubileuszowy z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II dzisiaj o godz. 19:00 w kościele. Wystąpią: Marlena Borowska - sopran i Katarzyna Olszewska - organy. W programie muzyka religijna. Koncert ten zamyka cykl Falenickich Koncertów Letnich 2020, organizowany przez Falenickie Towarzystwo Kulturalne, współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
 • We wtorek, 8. września, przypada święto Narodzenia NMP.
 • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę, 9. września, na modlitwę różańcową o godz. 17:00 i Mszę św. o godz.18:00.
 • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w przyszłą niedzielę, 13. września, po Mszy św. o godz. 18:00. Rozważania i modlitwę poprowadzi młodzież oazowa. Prosimy również o udekorowanie figury MB Fatimskiej żywymi kwiatami. Na nabożeństwo przynosimy lampiony.
 • W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
 • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17:00-18:00 oraz w piątki po Mszy św. o godz. 15:00. Piątkowe adoracje są przygotowaniem do Intronizacji NSPJ, która planowana jest w dniach 13-16 grudnia br.
 • Zapraszamy do księgarenki parafialnej w niedziele w godz. 7:45-14:15.
 • Przypominamy, że uroczystość I Komunii odbędzie się w tym roku 20. września o godz. 10:00 i 11:30. Szczegółowe informacje o podziale na grupy oraz o pierwszej spowiedzi znajdują się na stronie internetowej parafii.
 • Przygotowanie do I Komunii Świętej (planowanej na 16. maja 2021) rozpoczniemy 26. września Mszą św. o godz. 18:00. Po niej spotkanie w kościele.
 • Ze względu na stan epidemii rezygnujemy z uroczystego celebrowania Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Tych, którzy chcieliby podziękować za ten czas zapraszamy do włączenia się w Mszę św. 27. września o godz. 11:30. Przypominamy również o wcześniejszym skorzystaniu z sakramentu pokuty i pojednania, aby móc w pełni uczestniczyć w tym dziękczynieniu. Dzieci będą uczestniczyły w tej Mszy św. w ławkach wraz z rodzicami - prosimy zatem o niezakładanie uroczystego stroju pierwszokomunijnego.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś

Logowanie