Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1099/2020/09/13

Ogłoszenia parafialne

  • Rozpoczynamy Tydzień Wychowania, który (zgodnie z zachętą Biskupów) niech będzie czasem refleksji nad naszymi relacjami z Bogiem i bliźnimi oraz pomoże nam w dążeniu do budowania więzi.
  • Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na seminarium duchowne. Po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00
  • W tym tygodniu przypada m. in. w poniedziałek (14. września) święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek (15. września) wspomnienie NMP Bolesnej; w piątek (18. września) święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  • W przyszłą niedzielę, 20. września, podczas Mszy św. o godz. 10:00 i 11:30 celebrować będziemy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Szczegóły o pierwszej spowiedzi (piątek, 18. września) i podziale na grupy znajdują się na stronie internetowej parafii. Ze względu na spowiedź dzieci pierwszokomunijnych nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. o godz. 15:00.
  • W przyszłą niedzielę, po Mszach św., zbierane będą ofiary na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Jest to zbiórka przeniesiona z Wielkiego Piątku.
  • Ksiądz Biskup zaprasza na III Diecezjalny Dzień Seniora i Chorego w sobotę, 26. września, o godz. 10:30 do sanktuarium św. Ojca Pio na Gocławiu. Zgłoszenia w zakrystii.
  • Zapraszamy chętnych chłopców (od III klasy SP) oraz dorosłych do służby liturgicznej. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.
  • Spotkanie informacyjne dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania (II rok przygotowania) odbędzie się 27. września (niedziela) po Mszy św. o godz. 13:00 w kościele. Zapraszamy młodzież i rodziców.

Wakacyjny porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00

Liturgia na dziś

Logowanie