Wiadomości Parafialne - 1100/2020/09/20

• Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10:00 i 11:30 przeżywamy Pierwszą Komunię Świętą. W poniedziałek, wtorek i środę dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyć w Mszach św. o godz. 18:00.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Jest to zbiórka przeniesiona z Wielkiego Piątku.
  • Zbiórka służby liturgicznej odbędzie się we wtorek, 22. września, o godz. 19:00 w kościele.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w piątek, 25. września, o godz. 19:00 w kościele.
  • W sobotę, 26. września, w parafii św. Ojca Pio na Gocławiu odbędzie się III Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora. Rozpoczęcie o godz. 10:30. Zapisy w zakrystii.
  • Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej (planowanej na 16. maja 2021) rozpocznie się w sobotę, 26. września, Mszą św. o godz. 18:00.
  • Spotkanie informacyjne dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania (II rok przygotowania) odbędzie się w niedzielę, 27. września, po Mszy św. o godz. 13:00 w kościele. Zapraszamy młodzież z rodzicami.
  • Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa w przyszłą niedzielę, 27. września, po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Również w przyszłą niedzielę, 27. września, przedstawiciele wspólnot parafialnych zbierać będą ofiary do puszek na prace remontowe w salach i na korytarzu w części domu parafialnego przeznaczonej dla wspólnot.
  • Zapraszamy chętnych chłopców (od III klasy SP) oraz dorosłych do służby liturgicznej. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.
  • Dziękujemy Dzieciom Pierwszokomunijnym za dar ołtarza. Dziękujemy również młodzieży oazowej oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pomoc w sprzątaniu kościoła.