Wiadomości Parafialne - 1101/2020/09/27

• Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa z modlitwą wstawienniczą dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Dzisiaj po Mszach św. przedstawiciele wspólnot parafialnych zbierają ofiary do puszek na prace remontowe w salach i na korytarzu w części domu parafialnego przeznaczonej dla wspólnot.
  • W pierwszy piątek miesiąca, 2. października, wizyta u chorych (po wcześniejszym zgłoszeniu) od godz. 10:00.
  • Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które sprawować będziemy każdego dnia października o godz. 17:30.
  • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, prowadzoną przez poszczególne wspólnoty, w ramach przygotowania do Intronizacji NSPJ w piątki w godz. 16:30-17:30.
  • W przyszłą niedzielę, 4. października, przypada druga część wizytacji kanonicznej w naszej parafii. Bp Romuald Kamiński będzie obecny na Mszach św. o godz. 10:00, 11:30 i 13:00. Po tych Mszach św. Biskup spotka się ze wspólnotami parafialnymi.
  • Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę, 4. października, przeznaczone będą na Dom Świętej Siostry Faustyny.
  • W przyszłą niedzielę, 4. października, po Mszy św. o godz. 13:00 sprawować będziemy nabożeństwo i procesję eucharystyczną z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Spotkanie Koła Żywego Różańca po nabożeństwie będzie w ramach spotkania Biskupa ze wspólnotami w kościele.
  • Zapraszamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii. W dalszym ciągu możemy wspierać parafię finansowo składając ofiary na tacę lub na konto bankowe.
  • W listopadzie rozpoczniemy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2021.