Wiadomości Parafialne - 1102/2020/10/04

• W naszej parafii przeżywamy dzisiaj drugą część wizytacji duszpasterskiej. Bp Romuald Kamiński będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 10:00 (która rozpocznie się od uroczystego powitania naszego Pasterza w drzwiach kościoła i przekazania kluczy do kościoła) oraz wygłosi homilię na Mszach św. o godz. 11:30 i 13:00. Po Mszach św. Biskup spotka się ze wspólnotami parafialnymi.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Świętej Siostry Faustyny.
  • Kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego odbędzie się w czwartek, 8. października, o godz. 18:45 w domu parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, 11. października, będziemy przeżywać XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które sprawujemy przez cały październik o 17:30.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła. Kupując tygodnik Idziemy wspieramy wydawnictwo naszej diecezji.
  • Zapraszamy do włączenia się w modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w piątki w godz. 16:30-17:30 jako przygotowanie do Intronizacji NSPJ w naszej parafii.