Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1106/2020/11/01

Ogłoszenia parafialne

 • Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. Ze względu na stan epidemii nie będzie modlitwy za zmarłych i procesji na cmentarzu. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 w kościele.
 • Jutro przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. O godz. 17:30 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
 • W związku z pandemią Covid-19 Penitancjaria Apostolska wydała specjalny dekret dotyczący uzyskania odpustu za zmarłych. W tym roku przez cały listopad, a nie tylko przez 8 dni od Uroczystości Wszystkich Świętych, będzie można uzyskać odpust dla wiernych zmarłych. Szczegóły znajdują się w Wiadomościach Parafialnych oraz na stronie internetowej parafii.
 • Od 3. do 30. listopada o godz. 17:30 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych sprawujemy Mszę św. w piątki - obecnie w czasie epidemii o godz. 7:00.
 • W przyszłą niedzielę, 8. listopada, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na pomoc dla prześladowanych chrześcijan (w ramach dnia solidarności z Kościołem prześladowanym).
 • Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w dniach 31.10 - 02.11 cmentarze są zamknięte.
 • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
 • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaprasza wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę na kurs naukowo-dydaktyczny. Szczegółowe informacje znajdują się w przedsionku kościoła.
 • Od 3. listopada rozpoczniemy przyjmowanie intencji na rok 2021.
 • Dzisiaj Skauci rozprowadzają znicze przed kościołem. Ofiary zebrane przy tej okazji posłużą na wsparcie tej grupy.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś

Logowanie