Wiadomości Parafialne - 1106/2020/11/01

• Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego. Ze względu na stan epidemii nie będzie modlitwy za zmarłych i procesji na cmentarzu. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 w kościele.
  • Jutro przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. O godz. 17:30 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
  • W związku z pandemią Covid-19 Penitancjaria Apostolska wydała specjalny dekret dotyczący uzyskania odpustu za zmarłych. W tym roku przez cały listopad, a nie tylko przez 8 dni od Uroczystości Wszystkich Świętych, będzie można uzyskać odpust dla wiernych zmarłych. Szczegóły znajdują się w Wiadomościach Parafialnych oraz na stronie internetowej parafii.
  • Od 3. do 30. listopada o godz. 17:30 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych sprawujemy Mszę św. w piątki - obecnie w czasie epidemii o godz. 7:00.
  • W przyszłą niedzielę, 8. listopada, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na pomoc dla prześladowanych chrześcijan (w ramach dnia solidarności z Kościołem prześladowanym).
  • Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w dniach 31.10 - 02.11 cmentarze są zamknięte.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaprasza wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę na kurs naukowo-dydaktyczny. Szczegółowe informacje znajdują się w przedsionku kościoła.
  • Od 3. listopada rozpoczniemy przyjmowanie intencji na rok 2021.
  • Dzisiaj Skauci rozprowadzają znicze przed kościołem. Ofiary zebrane przy tej okazji posłużą na wsparcie tej grupy.