Wiadomości Parafialne - 1107/2020/11/08

• Zgodnie z obowiązującymi przepisami, od 7. listopada w naszym kościele może maksymalnie przebywać tylko 40 osób.
  • Dzisiaj, po Mszach św., zbierane są ofiary do puszek w ramach solidarności z Kościołem prześladowanym.
  • W poniedziałek, 9. listopada, przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • W środę, 11. listopada, obchodzimy 102. rocznicę (1918) odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 18:00. W tym dniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko rano.
  • W przyszłą niedzielę, 15. listopada, taca przeznaczona będzie na seminarium duchowne.
  • Każdego dnia listopada o godz. 17:30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Msza św. w ich intencji sprawowana jest obecnie w piątki o godz. 7:00.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła. Nabywając tygodnik Idziemy wspieramy wydawnictwo diecezjalne.
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na funkcjonowanie parafii.