Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1116/2021/01/10

Ogłoszenia parafialne

  • Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  • Msze św. wg intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja w środę, 13. stycznia, oraz w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w piątek, 15. stycznia, będą sprawowane poza parafią.
  • W tym roku wizytę duszpasterską przeżywamy w zmienionej formule. Parafian z poszczególnych adresów zapraszamy w wyznaczone dni na Mszę św. o godz. 18:00. Na tę Mszę św. przynosimy ze sobą wodę w buteleczkach, którą pobłogosławimy po modlitwie po Komunii. W domu, po powrocie z kościoła, odmówmy wspólnie Ojcze nasz, Zdrowaś MaryjoChwała Ojcu, następnie ojciec lub matka pokropi domowników i dom pobłogosławioną wodą. Na zakończenie Mszy św. udzielimy kolędowego błogosławieństwa i przekażemy obrazki. Tradycyjnie będzie można złożyć ofiarę na kościół. W Wiadomościach Parafialnych i na stronie internetowej parafii (Kolęda 2021) znajduje się harmonogram tegorocznej kolędy.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś

Logowanie