Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1117/2021/01/17

Ogłoszenia parafialne

  • W tym roku wizytę duszpasterską przeżywamy w zmienionej formule. Parafian z poszczególnych adresów zapraszamy w wyznaczone dni na Mszę św. o godz. 18:00. Na zakończenie Mszy św. udzielimy kolędowego błogosławieństwa i przekażemy obrazki. Tradycyjnie będzie można złożyć ofiarę na kościół. Na tę Mszę św. przynosimy ze sobą wodę w buteleczkach, którą pobłogosławimy po modlitwie po Komunii. W domu, po powrocie z kościoła, odmówmy wspólnie Ojcze nasz, Zdrowaś MaryjoChwała Ojcu, następnie ojciec lub matka pokropi domowników i dom pobłogosławioną wodą. W Wiadomościach Parafialnych i na stronie internetowej parafii (Kolęda 2021) znajduje się harmonogram tegorocznej kolędy. Parafian, którzy nie mogą uczestniczyć w wyznaczonym terminie, zapraszamy na Mszę św. 2. lub 6. lutego.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • Jutro, 18. stycznia, rozpoczynamy Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan. W tym roku obchodzony jest pod hasłem Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc.
  • W środę, 20. stycznia, przypada trzecia rocznica ingresu Pasterza Diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o naszym biskupie Romualdzie Kamińskim.
  • W przyszłą niedzielą po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś

Logowanie