Wiadomości Parafialne - 1120/2021/02/07

• Dzisiaj przypada dzień imienin Pasterza Diecezji - Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Biskupie.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w środę, 10. lutego, o godz. 18:00.
  • W czwartek, 11. lutego, obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Ze względów epidemicznych nie będziemy w tym roku organizować dodatkowej Mszy św. z udziałem chorych. Polecajmy Bogu w modlitwach wszystkich dotkniętych cierpieniem.
  • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. od 17:00 do 18:00.
  • W przyszłą niedzielę, 14. lutego, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.