Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1124/2021/03/07

Ogłoszenia parafialne

  • W naszej parafii od 7. do 9. marca bieżącego roku przeżywamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje prowadzi ks. Sławomir Szypulski. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 7:00, 11:00, 16:00 i 18:00. We wtorek, na zakończenie rekolekcji, taca przeznaczona będzie dla ojca rekolekcjonisty jako wyraz naszej wdzięczności za jego posługę. Podczas rekolekcji będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi. Ze względów epidemicznych nie będą spowiadać księża spoza parafii. Ze względu na rekolekcje, w poniedziałek, 8. marca, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę na różaniec o godz. 17:00 i Mszę św. o godz. 18:00 w kościele.
  • Kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego odbędzie się w czwartek, 11. marca, po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  • Kandydatów do Bierzmowania (którzy rozpoczęli już przygotowanie) zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 14. marca, po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Zapraszamy do księgarenki parafialnej, gdzie możemy nabyć książeczki Oremus na marzec i kwiecień.
  • Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Jałmużna wielkopostna, organizowanej przez Caritas. W przedsionku kościoła znajdują się kartonowe skarbonki, które możemy zabrać do domu i na zakończenie Wielkiego Postu zwrócić wypełnione ofiarą stanowiącą naszą jałmużnę wielkopostną na rzecz potrzebujących.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

Liturgia na dziś

Logowanie