Wiadomości Parafialne - 1130/2021/04/18

• Kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania) zapraszamy na spotkanie w kościele dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • W piątek, 23. kwietnia, przypada uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Jest to dzień imienin naszego księdza wikariusza Wojciecha Jarzyny. Pamiętajmy o nim w modlitwie. W tym dniu, z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
  • W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania).
  • Ze względu na obecną sytuację, I Komunia Święta została przeniesiona na 12. września br. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej parafii.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.