Wiadomości Parafialne - 1132/2021/05/02

• Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13:00 nabożeństwo eucharystyczne.
  • Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które sprawujemy codziennie o 17:30.
  • W poniedziałek, 3. maja, obchodzimy Uroczystość NMP, Królowej Polski. Porządek Mszy św. jak w niedziele, nie będzie tylko Mszy św. o godz. 13:00. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W piątek, 7. maja, w Warszawie obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  • W sobotę, 8. maja, w Warszawie obchodzimy uroczystość NMP Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
  • W przyszłą niedzielę, 9. maja, taca przeznaczona będzie na seminarium duchowne naszej Diecezji.
  • Kolejne spotkanie kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania) odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Ze względu na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego, I Komunia Święta odbędzie się 5. września o godz. 10:00 i 12:00. Spowiedź przed I Komunią w czwartek, 2. września od godz. 16:00. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej parafii.