Wiadomości Parafialne - 1133/2021/05/09

• Dzisiaj, w 6. Niedzielę Wielkanocy, taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
  • Dzisiaj, po Mszach św., zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego na pomoc panu Sławomirowi z ul. Oleckiej, któremu całkowicie spalił się dom.
  • Kandydatów do Bierzmowania (II rok przygotowania) zapraszamy na spotkanie w kościele dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w środę, 12. maja, na Mszę św. o godz. 18:00.
  • Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie (połączone z nabożeństwem majowym) w czwartek, 13. maja, po Mszy św. o godz. 18:00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa majowego o 17:30. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą lampiony. Prosimy wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym o przygotowanie rozważań i poprowadzenie modlitwy różańcowej.
  • Od piątku, 14. maja, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę, 16. maja, obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.