Wiadomości Parafialne - 1140/2021/06/27

• Dzisiaj rozpoczynamy okres wakacyjny. Dzisiaj i w kolejne niedziele, aż do końca sierpnia, nie będzie Mszy św. o 13:00.
  • W okresie wakacyjnym możliwość spowiedzi w dni powszednie przed Mszami - od 6:45 i od 17:45. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki w godz. 18:45-19:30.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • We wtorek, 29. czerwca, obchodzimy uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Taca przeznaczona będzie na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i misyjną Stolicy Apostolskiej. Ponadto udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą w tym dniu katedrę, konkatedrę lub bazylikę mniejszą i tam pobożnie odmówią Ojcze naszWierzę.
  • W przyszłą niedzielę, 4. lipca, po Mszy św. o godz. 11:30 nabożeństwo i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • W związku z wypadkiem, w wyniku którego zmarł śp. Antoni Burgs, rodzina zmarłego prosi o zgłaszanie się świadków zdarzenia. Więcej informacji w zakrystii.