Wiadomości Parafialne - 1151/2021/09/12

• Przeżywamy dzisiaj dzień beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Marii Róży Czackiej.
  • Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za beatyfikację dzisiaj, 12. września, o godz. 18:00. Po Mszy św. poświęcimy obraz bł. Stefana Wyszyńskiego. Dziękujemy fundatorce obrazu p. Janinie Przychodzeń.
  • Ofiary zebrane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  • W poniedziałek, 13. września, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18:00. Przynieśmy ze sobą lampiony. Prosimy Koło Przyjaciół Radia Maryja o przygotowanie rozważań, poprowadzenie modlitwy różańcowej i udekorowanie figury MB Fatimskiej żywymi kwiatami.
  • We wtorek, 14. września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • W przyszłą niedzielę, 19. września, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.