Wiadomości Parafialne - 1153/2021/09/26

• W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.
  • W środę (29 IX) przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia października o 17:30. Prosimy następujące wspólnoty o przygotowanie rozważań: 1-9 X wspólnota dla Intronizacji NSPJ; 10-16 X Koło Żywego Różańca; 17-23 X Koło Przyjaciół Radia Maryja; 24-31 X Różaniec do granic Falenicy.
  • W pierwszy piątek miesiąca (1 X) wizyta u chorych od godz. 10:00. W tym dniu kancelaria parafialna czynna będzie tylko rano.
  • W przyszłą niedzielę (3 X) po Mszy św. o godz. 13:00 sprawować będziemy nabożeństwo i procesję eucharystyczną z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  • W październiku i listopadzie piątkowa adoracja prowadzona przez wspólnotę dla Intronizacji NSPJ będzie w godz. 16:30-17:30.
  • W przyszłą niedzielę (3 X) taca przeznaczona będzie na Dom św. Siostry Faustyny.
  • Zachęcamy do śpiewania w chórze parafialnym, szczególnie panów. Może to być okazja do rozwoju swoich umiejętności wokalnych i nauki poprawnego śpiewania. Zapisy i więcej informacji można uzyskać u pana organisty osobiście lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniu 16. października 2021. Koszt pielgrzymki to 100 zł (z transportem i obiadem). Zapisy w zakrystii, więcej informacji u ks. Krzysztofa.
  • Chłopców, którzy chcieli by służyć przy ołtarzu, zapraszamy na spotkanie w sobotę (2 X) o godz. 9:00. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.

w piątek o godz. 15:00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i Koronka do Miłosierdzia Bożego