Wiadomości Parafialne - 1154/2021/10/03

• Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom św. Siostry Faustyny.
  • Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:30. Rozważania do 9 X prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ. Koło Żywego Różańca prosimy o przygotowanie rozważań w dniach 10 -16 X.
  • Pierwsze spotkanie kursu przedmałżeńskiego odbędzie się w piątek (8 X) o godz. 18:45 w kościele.
  • W przyszłą niedzielę (10 X) obchodzimy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Młodzież z 8. klasy szkoły podstawowej i starszych, którzy chcieliby przyjąć sakrament bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie organizacyjne nowego cyklu przygotowań w przyszłą niedzielę (10 X) o godz. 18:00.
  • Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniu 16. października 2021. Zbiórka o godz. 4:50. Koszt pielgrzymki to 100 zł (z transportem i obiadem). Zapisy w zakrystii, więcej informacji u ks. Krzysztofa.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • W tym tygodniu, wyjątkowo, kancelaria parafialna w poniedziałek będzie czynna do godz. 17:00, a w środę do godz. 17:25.
  • Zachęcamy do śpiewania w chórze parafialnym. Pierwsza próba odbędzie się w czwartek (7 X) o godz. 19:00 w domu parafialnym (wejście od ul. Bartoszyckiej).
  • Dzieci z klas 3 -7 SP zapraszamy na spotkania wspólnoty Dzieci Bożych w piątki o godz. 17:00 w domu parafialnym (wejście od ul. Bartoszyckiej).
  • Budujemy nasze małżeństwo na skale czy na piasku?! Ruch Szensztacki przy parafii zaprasza chętne małżeństwa na spotkanie informacyjne w sobotę (9 X) o godz. 15:30 w domu parafialnym.
  • Organizowany jest zamknięty pokaz filmu Wyszyński - zemsta czy przebaczenie. Seanse odbędą się w Kinokawiarni Stacja Falenica 11 X o godz. 16:00 i 20:30 oraz 12 X o godz. 18:00. Koszt biletu 15 zł. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.
  • Ze względu na nabożeństwa różańcowe w październiku i wypominki w listopadzie, nabożeństwa do św. Judy Tadeusza i św. Michała Arch. we wtorki oraz do MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa wznowione będą od grudnia.