Wiadomości Parafialne - 1156/2021/10/17

• Dzisiaj, po Mszach św., zbierane są ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
  • Kandydatów do Bierzmowania (którzy przez dwa lata uczestniczyli w przygotowaniu) zapraszamy na spotkanie w kościele dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Nasz kleryk, Michał Opałka, otrzymał wczoraj strój duchowny. Gratulujemy i pamiętamy w modlitwie.
  • We wtorek (19 X) wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki. Ze względów pandemicznych nie będzie ucałowania relikwii.
  • W piątek (22 X) wspomnienie św. Jana Pawła II.
  • W sobotę (23 X) o godz. 9:00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  • W przyszłą niedzielę (24 X) rozpoczynamy tydzień misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje.
  • Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa w przyszłą niedzielę (24 X) po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Rozważania różańcowe w tym tygodniu prowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  • Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się 1. listopada podczas procesji na cmentarzu o godz. 11:30 oraz 2. listopada w kościele o godz. 17:30. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w dniach 3-30 listopada o godz. 17:30 w kościele oraz podczas Mszy św. o godz. 15:00 w piątki (poza wakacjami).
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się 27 X (środa) w kościele, po Mszy św. o godz. 18:00.