Wiadomości Parafialne - 1157/2021/10/24

• Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynający Tydzień misyjny. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na misje.
  • Zapraszamy na wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  • W czwartek (28 X) obchodzimy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  • W związku z oczekiwaniem na wytyczne diecezjalne dotyczące Synodu, nie będzie spotkania Parafialnej Rady Duszpasterskiej, planowanego na 27 X. Spotkanie odbędzie się w listopadzie. Dokładną datę podamy w późniejszym terminie.
  • Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się 1. listopada podczas procesji na cmentarzu o godz. 11:30 oraz 2. listopada w kościele o godz. 17:30. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będziemy modlić się w dniach 3-30 listopada o godz. 17:30 w kościele oraz podczas Mszy św. o godz. 15:00 w piątki (poza wakacjami).
  • Podajemy porządek celebracji na 1. i 2. listopada. W Uroczystość Wszystkich Świętych (1 XI) Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00 i 18:00. O godz. 11:30 procesja na cmentarzu z modlitwami za zmarłych. W Dzień Zaduszny (2 XI) Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. O godz. 17:30 w kościele modlitwa za zmarłych.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  • W tym tygodniu rozważania różańcowe prowadzi wspólnota Różaniec do granic Falenicy.
  • W księgarence parafialnej są dostępne książeczki Oremus na listopad. Można nabyć także broszury z modlitwami za zmarłych.