Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1161/2021/11/21

Ogłoszenia parafialne

  • Na zakończenie roku kościelnego obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W związku z tym, dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią publicznie akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej diecezji. Po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na pomoc migrantom.
  • Jutro przypada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyk kościelnej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z chórem parafialnym podczas Mszy św. o godz. 18:00. Naszą modlitwą obejmijmy pana organistę i śpiewających w chórze parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę, 28. listopada, przypada I Niedziela Adwentu.
  • W przyszłą niedziele, po Mszach św., zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego na potrzebujących, w tym także p. Izie z ul. Derkaczy, której spalił się dom.
  • W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18:00 wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa.
  • Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału Synodzie i rzetelnego wypełnienia ankiety. Ankiety można pobrać z naszej parafialnej strony internetowej lub strony diecezji. Poszczególne kroki realizacji ankiety są podane w Vademecum. Synodalną ankietę można wypełnić indywidualnie lub we wspólnocie. Wypełnione ankiety można: oddać Zespołowi Synodalnemu Parafii; lub wysłać na adres sekretariatu Synodu: Parafia św. o. Pio, ul. Fieldorfa 1, 03-984 Warszawa, z dopiskiem „Synod”; lub wysłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Bardzo prosimy o liczne włączenie się w dzieło Synodu.
  • Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w śpiewy podczas Pasterki, zapraszamy do włączenia się w chór parafialny. Próby odbywają się w czwartki o godz. 19:00 w domu parafialnym (wejście od ul. Bartoszyckiej). Więcej informacji można uzyskać u pana organisty osobiście lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na Kościół.

Porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00
w piątek o godz. 15:00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i Koronka do Miłosierdzia Bożego

Liturgia na dziś

Logowanie