Wiadomości Parafialne - 1163/2021/12/05

• W dniach od 5. do 7. grudnia przeżywamy parafialne rekolekcje adwentowe, które prowadzi o. dr hab. Ignacy Kosmana, franciszkanin konwentualny z Niepokalanowa. Dzisiaj Msze św. jak w każdą niedzielę, w poniedziałek i wtorek Msze św. o godz.: 6:45, 11:00, 16:00 i 18:00. We wtorek, na zakończenie rekolekcji, taca przeznaczona będzie dla ojca rekolekcjonisty jako wyraz naszej wdzięczności za jego posługę.
  • Ze względu na rekolekcje adwentowe w poniedziałek, 6. grudnia, kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • Dzisiaj, po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  • Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne po Eucharystii w kościele. Zachęcamy również do udziału w kolejnych dniach rekolekcji.
  • W środę, 8. grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W tym dniu nie ma Rorat.
  • W nawie bocznej wystawiony jest kosz na dary świąteczne dla potrzebujących.
  • Zachęcamy do wypełnienia ankiety synodalnej dostępnej na stronie internetowej parafii i diecezji.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła. Od dzisiaj obowiązuje nowa cena tygodnika Niedziela: 8 zł.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na Kościół.
  • W księgarence parafialnej można nabyć świece wigilijne i w ten sposób wesprzeć Dzieło Pomocy Wigilijnej.
  • Organizowane są zamknięte pokazy filmu Nędzarz i madame. Seanse odbędą się w Kinokawiarni Stacja Falenica 13. grudnia (poniedziałek) o godz. 16:00 i 20:30 oraz 14. grudnia (wtorek) o godz. 15:30 i 18:00. Zapisy pod numerem telefonu 790 421 191.