Wiadomości Parafialne - 1164/2021/12/12

• Zachęcamy do uczestnictwa w Roratach. Dnia powszednie od 17. do 24. grudnia włącznie są przeznaczone na bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  • W piątek, 17. grudnia, o 18:30 katecheza przedchrzcielna – ostatnia przed świętami Bożego Narodzenia. Spotkanie poprowadzi Domowy Kościół.
  • W przyszłą niedzielę, 19. grudnia, po Mszy św. o godz. 18:00 wieczór uwielbienia Falenica dla Jezusa.
  • W zakrystii możemy zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i wesprzeć w ten sposób Siostry Sakramentki.
  • W księgarence parafialnej można nabyć świece wigilijne i w ten sposób wesprzeć Dzieło Pomocy Wigilijnej.
  • W nawie bocznej wystawiony jest kosz na dary świąteczne dla potrzebujących.
  • Zachęcamy do wypełnienia ankiety synodalnej dostępnej na stronie internetowej parafii i diecezji.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbierać będziemy ofiary do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. W zimie staramy się, żeby w kościele było ciepło, ale rachunki za ogrzewanie są bardzo wysokie. Dziękując za wszelką dotychczasową pomoc, prosimy o wsparcie w przyszłą niedzielę lub na konto bankowe parafii.