Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1167/2022/01/02

Ogłoszenia parafialne

 • Przypominamy, że 3. stycznia rozpoczniemy kolędę, która w tym roku odbywać się będzie w dwojaki sposób: odwiedzimy parafian w domach wg zgłoszeń, a pozostałych zapraszamy na Mszę św. w piątek lub sobotę o godz. 18:00. Na Mszę św. przynieśmy wodę do poświęcenia, którą pokropimy mieszkańców i pomieszczenia w domu. W tym tygodniu odwiedzimy parafian wg porządku:
  • 03/01/2022, poniedziałek od 16:00 ul. Walcownicza (segmenty 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40 oraz domy jednorodzinne)
  • 04/01/2022, wtorek od 16:00 ul. Czekanowska, Narcyzowa, Petunii, Trocinowa, Walcownicza (osiedle za szkołą)
  • 05/01/2022, środa od 16:00 ul. Bartoszycka, Ochocza, Podkowy
  • 07/01/2022, piątek od 16:00 ul. Biernacka, Bystrzycka (domy jednorodzinne), Filmowa
  • 08/01/2022, sobota od 10:00 ul. Centurii, Chełchowska, Nachyłkowa, Ropczycka, Rusinowska, Tyszowiecka, Wasilkowska
 • Ofiary składane podczas wizyty i Mszy św. kolędowej przeznaczone będą na utrzymanie kościoła (bieżące naprawy, w dalszej perspektywie - malowanie). Prosimy o założenie maseczek i zachowanie dystansu podczas wizyty duszpasterskiej.
 • W środę, 5. stycznia, Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 17:15 i Mszę św. o godz. 18:00.
 • W czwartek, 6. stycznia, obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy kredę i kadzidło. Ofiary za kredę i kadzidło przeznaczone będą na fundusz ministrancki. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na misje. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18:00.
 • Wszystkie wspólnoty zapraszamy na Mszę św. w int. wspólnot parafialnych w czwartek, 6. stycznia, o godz. 18:00. Po Mszy św. zapraszamy członków wspólnot i pozostałych parafian na wspólne kolędowanie w kościele.
 • W pierwszy piątek miesiąca, 7. stycznia, wizyta u chorych od godz. 10:00. W tym dniu kancelaria parafialna czynna tylko rano.
 • W przyszłą niedzielę, 9. stycznia, przypada niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek Caritas parafialnego dla potrzebujących.
 • W księgarence parafialnej można nabyć książeczki Oremus na styczeń.
 • Zachęcamy do wypełnienia ankiety synodalnej dostępnej na stronie internetowej parafii i diecezji.
 • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
 • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.