Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1190/2022/06/12

Ogłoszenia parafialne

  • W niedzielę po uroczystości Zesłania Ducha Świętego obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek Caritas parafialnego na potrzebujących.
  • W poniedziałek, 13 czerwca, Msza św. o godz. 18:00 w int. przebłagalnej za grzechy z prośbą o potrzebne łaski za wstawiennictwem NMP Fatimskiej. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Prosimy Koło Żywego Różańca o przygotowanie rozważań, poprowadzenie modlitwy różańcowej i udekorowanie figury MB Fatimskiej żywymi kwiatami. Na nabożeństwo przynosimy lampiony. Różaniec w int. zakończenia wojny i litania do NSPJ będzie podczas nabożeństwa fatimskiego.
  • W czwartek, 16 czerwca, obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 10:00 procesja do czterech ołtarzy. Prosimy wspólnoty o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: I ołtarz (róg ul. Narcyzowej i Bartoszyckiej): Młodzież Oazowa i Skauci; II ołtarz (róg ul. Bartoszyckiej i Filmowej): Domowy Kościół; III ołtarz (przy ul. Walcowniczej): Rodziny Szensztackie, Różaniec do granic Falenicy, Rycerstwo św. Michała Archanioła; IV ołtarz (na froncie kościoła): Odnowa w Duchu Świętym, Neokatechumenat, Krąg Biblijny. W ramach dawnej oktawy Bożego Ciała na zakończenie nabożeństw czerwcowych sprawować będziemy procesję. Na zakończenie dawnej oktawy (23 czerwca) pobłogosławimy wianki.
  • W przyszłą niedzielę, 19 czerwca, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek dla księży studiujących za granicą.
  • Prosimy wspólnotę Domowego Kościoła o poprowadzenie modlitwy różańcowej o godz. 17:00 w int. zakończenia wojny (od wtorku 14.06 do niedzieli 19.06).
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  • Zgłoszenia na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie u ks. Krzysztofa.
  • Dary dla uchodźców wojennych z Ukrainy wydawane są w księgarence parafialnej w godzinach jej otwarcia (niedziela 7:45-14:00).

Wakacyjny porządek Mszy św.

niedziela:

07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 18:00

dzień powszedni:

07:00, 18:00

Liturgia na dziś

Logowanie