Wiadomości Parafialne - 1199/2022/08/14

• Zachęcamy do modlitwy różańcowej w intencji zakończenia wojny na Ukrainie. Prosimy Wspólnotę Różaniec do granic Falenicy o poprowadzenie modlitwy od poniedziałku 15 sierpnia do niedzieli 21 sierpnia o godzinie 17:30.
  • Jutro – w poniedziałek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, MB Zwycięskiej, głównej Patronki Diecezji Warszawsko – Praskiej, której w modlitwach polecamy Ordynariusza naszej diecezji, Ks. Bpa Romualda Kamińskiego, duchowieństwo i cały lud wierny diecezji. Msze Św. w naszym kościele o 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00. Po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  • W przyszłą niedzielę, 21 sierpnia, po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na wsparcie naszego parafialnego wolontariatu Caritas.
  • Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła, szczególnie za wpłaty na konto parafialne.