Wiadomości Parafialne - 1221/2023/01/15

1. Wczoraj zakończyła się wizyta duszpasterska – kolęda. W sumie przez półtora miesiąca odwiedziliśmy 893 Rodziny – domy, co stanowi ok. 25% ogółu Parafii. Parafianom za
    gościnność, życzliwość, wspólną modlitwę, rozmowy i sugestie duszpasterskie oraz ofiary, które wykorzystamy do prac remontowych w naszym i wokół naszego kościoła – m. in.
    renowację systemów grzewczych w kościele i domu parafialnym – składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  2. W każdy wtorek, w godzinach od 17:00 do 19:00, Parafialny Caritas zaprasza do salki z drugiej strony księgarenki do „pogotowia odzieżowego”.
  3. W księgarence parafialnej dostępne są pozycje dotyczące papieża Benedykta XVI „Przymierze i komunia” oraz „Moja wiara”, a także książeczki Oremus na luty.
  4. W środę – 18 stycznia – rozpocznie się Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan, który będziemy przeżywać pod hasłem Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon.
  5. W piątek – 20 stycznia – w V rocznicę ingresu, pamiętajmy o modlitwie za Pasterza naszej Diecezji – J.E. Ks. Biskupie Romualdzie Kamińskim.
  6. Spotkanie opłatkowe dla Ministrantów, Lektorów, Szafarzy Nadzwyczajnych Eucharystii oraz Grupy Św. Józefa w sobotę – 21 stycznia – o godzinie 9:00 w domu parafialnym.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Marię Wichrowską i Adama Dąbrowskiego. Wieczny odpoczynek…