Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1222/2023/01/22

Ogłoszenia parafialne

  1. W każdy wtorek, w godzinach od 17:00 do 19:00, Parafialny Caritas zaprasza do „pogotowia odzieżowego” – salki z drugiej strony księgarenki, w której nadal możemy nabyć pozycje dotyczące papieża Benedykta XVI, a także książeczki Oremus na luty.
  2. Za tydzień – w niedzielę 29 stycznia – po Mszy Św. wieczornej Wieczór Uwielbienia – Falenica dla Jezusa – z modlitwą wstawienniczą. Ofiary składane tego dnia na tacę przeznaczymy na pokrycie kosztów ogrzewania.
  3. Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami na bal karnawałowy, który odbędzie się 4 lutego w godz. 14:00-17:00 w sali parafialnej. Hasło tegorocznego balu to Wesoła Arka Noego. Mile widziane przebrania za zwierzątko lub roślinę. Także rodziców prosimy o strój zielony lub związany z przyrodą. Poczęstunek składkowy - prosimy o przyniesienie drobnej przekąski lub napoju. Bilet wstępu 5 zł (na materiały potrzebne do przygotowania zabawy). Zapisy SMSowe oraz więcej informacji pod numerem telefonu 505 030 136.
  4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  5. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.