Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1225/2023/02/12

Ogłoszenia parafialne

  1. Zgodnie z prośbą Pasterza Diecezji – bp. Romualda Kamińskiego – dzisiaj po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii. Zbiórka do puszek dla objętych opieką Caritas odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  2. Dzieciom i młodzieży, rozpoczynającym w tym tygodniu ferie zimowe, życzymy wspaniałej pogody, uśmiechu, zdrowia i dobrego odpoczynku!
  3. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 8:00, 10:00 i 11:30 zastęp Szynszyl z drużyny żeńskiej Skautów Europy, działającej przy naszej parafii, rozprowadzać będzie ciasta. Środki pozyskane przy tej okazji posłużą na zakup sprzętu na letni obóz oraz sfinansowanie warsztatów garncarstwa.
  4. Kancelaria Parafialna podczas ferii zimowych – od 13 do 24 lutego włącznie – będzie czynna tylko w godzinach porannych.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza we wtorek – 14 lutego – na różaniec o godz. 17:00, Mszę św. o godz. 18:00 oraz spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
  6. Serdecznie zapraszamy do śpiewania w chórze parafialnym. Poszukujemy zaangażowanych amatorów i profesjonalistów (szczególnie panów) - nie wymagamy umiejętności czytania nut i doświadczenia chóralnego (choć są one mile widziane). Próby odbywają się w czwartki w domu parafialnym. Zapisy i więcej informacji u pana organisty osobiście lub pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.