Wiadomości Parafialne - 1234/2023/04/16

1. DZISIAJ – W 2 NIEDZIELĘ WIELKANOCY – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO:
    • odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Najśw. Sakramentem – możemy dostąpić odpustu zupełnego: w naszym kościele Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 15:00;
    • po każdej Mszy Św. Caritas parafialny prowadzi zbiórkę do puszek dla potrzebujących w naszej Parafii;
    • spotkanie organizacyjne dotyczące majowej pielgrzymki na trasie Wilno – Troki – Kowno, do MB Ostrobramskiej i Trockiej, o godzinie 19:00 w domu parafialnym;
    • rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  2. Spotkanie ministrantów w najbliższą sobotę o 9:00.
  3. Skarbonki z jałmużną wielkopostną prosimy przynosić w niedziele do księgarenki parafialnej, a w dni powszednie do zakrystii.
  4. Za tydzień – w niedzielę 23 kwietnia – po Mszy Św. wieczornej w naszym kościele wystąpi Chór Flaminae. W repertuarze koncertowe wykonanie Mszy Franza Schuberta, pieśni wielkanocne oraz Alleluja Georga Friedricha Händla. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
  5. W październiku tego roku planujemy pielgrzymkę do Włoch – do Grobów Apostolskich i św. Ojca Pio, a w przyszłym roku w styczniu w okresie ferii pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wszystkie informacje znajdują się na plakatach przy wyjściu z Kościoła. Prosimy osoby chętne, aby zgłaszały się do Ks. Radosława.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.