Wiadomości Parafialne - 1238/2023/05/14

1. Dzisiaj do godziny 14:00 przed kościołem trwa kiermasz książki katolickiej zorganizowany przez parafialny Caritas. Do nabycia nowości znanych wydawnictw katolickich – książki dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a także pamiątki I Komunii Św.
  2. W piątek – 19 maja – po Nabożeństwie Majowym rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania po nabożeństwie i nowennie.
  3. Za tydzień – w niedzielę 21 maja: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz uroczystości I Komunii Św. na Mszach Św. o godzinie 10:00 i 11:30. Spowiedź dla Dzieci i Rodziców w piątek – 19 maja – od godziny 16:00 do 18:00.
  4. Również za tydzień – w niedzielę – Caritas naszej parafii będzie zbierał ofiary do puszek dla potrzebujących. Ze środków zebranych podczas ostatniej zbiórki zakupiono min. łóżko rehabilitacyjne dla osoby sparaliżowanej.
  5. Uroczystość Pierwszej Rocznicy Komunii Św. w niedzielę – 28 maja – na Mszy Św. o godzinie 11:30. Spowiedź dla Dzieci i Rodziców w sobotę – 27 maja – od godziny 9:00 do 10:00.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Stanisława Kozłowskiego i Włodzimierza Zasiewskiego. Wieczny odpoczynek…