Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1261/2023/10/22

Ogłoszenia parafialne

 1. Msza św. i spotkanie dla Dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Św. oraz ich Rodziców dzisiaj o 16:00 w kościele. Po Mszy św. wieczornej FTK zaprasza na koncert Maryjny.
 2. Jutro – w poniedziałek o 16:00 – w Domu Parafialnym spotkanie poetyckie z cyklu Ze słowem dla Słowa kierującego nas do Boga. Zapraszamy!
 3. W środę – 25 października – po wieczornym różańcu zapraszamy mężczyzn na spotkanie Grupy Świętego Józefa: będziemy rozmawiać o II Soborze Watykańskim.
 4. W piątek – 27 października – od 7:30 wystawienie Najśw. Sakramentu i indywidualna adoracja w ciszy. Zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich Parafian, a szczególnie kandydatów do Bierzmowania. Prosimy o wpisywanie się na listy wyłożone przy wyjściu z kościoła.
 5. W najbliższą sobotę 28 października na Mszy Św. godzinie 11:00 J. E. Ksiądz Biskup Romuald Kamiński Ordynariusz Diecezji Warszawsko – Praskiej udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Na tę uroczystość zapraszamy całą Wspólnotę Parafialną. Kandydaci ze świadkami przychodzą o 10:15.
 6. Za tydzień – w niedzielę 29 października:
  • ofiarami składanymi do puszki będziemy wspierać pracę polskich misjonarek i misjonarzy głoszących Ewangelię na całym świecie;
  • Ministranci i Lektorzy po Mszach św. będą rozprowadzali znicze. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na formację służby liturgicznej naszej parafii;
  • ZAPRASZAMY całe rodziny z dziećmi w każdym wieku na BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w godzinach od 15:00 do 17:00 w Domu Parafialnym. Bal poprowadzą doświadczone animatorki, które przez cały rok - na warsztatach, spotkaniach modlitewnych i rekolekcjach poprzez taniec uwielbienia chwalą Pana Boga. Biletem wstępu będzie dobrowolna kwota na dekoracje i animacje. Prosimy też o przyniesienie przekąski lub napoju na wspólny stół. Osoby chętne do udziału zapraszamy również w sobotę 28 października od godziny 18:45 do Domu Parafialnego na wspólne dekorowanie sali. Każda, nawet mała pomoc przy przygotowaniach, bardzo się przyda. Więcej informacji można uzyskać pod numerem podanym na plakacie wiszącym przy wejściu do kościoła;
  • po Mszy św. wieczornej Falenica dla Jezusa z Odnową w Duchu Św. zapraszają na uwielbienie z modlitwą wstawienniczą;
  • Dorosłych Parafian zapraszamy na bal. Będzie to okazja do spotkania się przy stole, porozmawiania, a także wspólnej zabawy tanecznej. Prosimy o przyniesienie ze sobą przekąsek na wspólny stół. Bilet wstępu – dobrowolna ofiara. Początek ok. 20:15 w Domu Parafialnym.
 7. Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujmy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
 9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Teresę Annę Rudlicką – Budaszewską i Jerzego Wasilewskiego. Wieczny odpoczynek…