Wiadomości Parafialne

Wiadomości Parafialne - 1263/2023/11/05

Ogłoszenia parafialne

 1. W sobotę – 11 listopada – 105. Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę:
  • Msze święte w naszym kościele o godzinie 7:00, 13:00 i 18:00;
  • spotkanie dla ministrantów: nowej grupy o 9:00, a pozostałych o 9:30.
 2. REO zostają przeniesione w tym tygodniu na czwartek 9 listopada, a w przyszłym tygodniu na poniedziałek 13 listopada. Godzina pozostaje ta sama – rozpoczynamy Mszą św. o 18:00, a po niej kolejna katecheza.
 3.  Za tydzień w niedzielę ofiarami składanymi do puszki przy wyjściu z kościoła okażemy solidarność z Kościołem prześladowanym w wielu regionach całego świata.
 4. Od jutra – poniedziałku 6 listopada – w kancelarii parafialnej, w godzinach jej otwarcia, przyjmujemy intencje mszalne na przyszły – 2024 rok.
 5. W księgarence Caritas dostępne są książeczki Oremus na listopad.
 6. Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Parafian w tym roku liturgicznym – czyli na przełomie 2023 i 2024 – wizyta duszpasterska (kolęda) odbędzie się po uprzednim zaproszeniu, które możemy zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej wypełniając stosowną deklarację dostępną na kartce przy wyjściu z kościoła, jak również na internetowej stronie parafii (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY). Serdecznie zachęcamy do wypełnienia tych zgłoszeń do 30 listopada 2023 r.
 7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
 8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
 9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Włodzimierza Potęntasa i Stanisławę Kańską. Wieczny odpoczynek…